BLOG - MAKALELER

Perşembe, Haziran 20, 2024

Eskişehir'in İyi Markaları Arasında Olmak

  • Gösterim: 7548

Eğer yaptığınız işte en iyisi olmak istiyorsanız çok çalışmanız gerekmekte ve kendinizden bir çok konuda ( özel yaşantı ) ödünler vermeniz gerekmektedir. Eskişehir gibi çalışma hayatının çok da büyük olmadığı bir şehirde özel sektörün arasından sıyrılmak için çabalarınızın yanında bir de dürüst bir bakış açısı ile size bakılması gerekmekte. Siz ne kadar iyi olursanız olun kötü örnekler sebebiyle size önyargılı bir tüketici kitlesi ile karşı karşıyasınız.

Web Sitenize Profesyonel Destek Almanın Önemi

  • Gösterim: 7582

Web siteniz için profesyonel destek almanızın önemi hakkında bir kaç kelime yazmak istesek sanırım bir belki iki hatta belki üç ciltlik bir serüven yazabiliriz... Elbette bir anda neden bu kadar fazla abartılı sayılar ile web sitesi işini büyütüyorsun ki diyenler de olacaktır.
Web sitesinde olmasını istediklerinizi doğru yorumlamak ve sahaya iyi yansıtmak ancak bir bilen ile olacaktır. Bir bilen olmadığında her yapacağınız işlem boşuna olma ihtimalleri ile dolar.

Web Sitesi Yapımındaki Yaşanılanlar Üzerine

  • Gösterim: 6914

Web site yaptırmak istediniz, öncelikle ne yapacaksınız... Ya birisinden tanıdık var mı diye soracak ya da internete koşacak parmaklarınız. Peki internetten bulduğunuz firma ya da webmaster'lara güveniyormusunuz ? belki de güvenmiyorsunuz ancak unutmamalısınız ki güvensizliğiniz mutlak suretle sürecin en büyük darbecisidir. Siz öncelikle kendi plan programınıza inanmalı güvenmelisiniz. Sonra o plan programa göre gideceğini düşünerek her bir görüşmenizi gerçekleştirmeli ve doğru karara adım adım yürümelisiniz.

Teknolojiye Yatırım Sıfırın Altında

  • Gösterim: 6744

Teknolojiye yatırım sıfırın altında... Çok abartılı bir giriş olabilir ancak unutulmaması gereken bir cümle olarak hafızalarımız da olması için yazılmış bir cümle. Türkiye için teknoloji nedir ? sorusunu sadece cep telefonları ile sınırlayabilecek kadar bir sığlık söz konusu... Aslında teknolojiyi olması gereken gibi kullananlar da yok değil ülkemiz de ancak maalesef öyle bir kitle var ki yarım yamalak bilgileri ile teknolojiye akıl sır erdirmeye çalışan kitlemiz bizleri cahil sınıfına soktu sokacaklar...

Yandex ve Türkiye

  • Gösterim: 15864

Google arama motoru olmaktan öte artık Türk insanı için vazgeçilmez bir deha haline geldi... Peki bunca soru için hazırlanmış içeriklerin çoğaldığı , site üzerine site açıldığı bir dönem içinde google bize ne kadar yeterli olacak ? Yani elbette google büyük bir firma olduğundan birçok sorunun üstesinden gelecektir ancak o kadar çok web tasarım firması ve webmaster tarafından hazırlanan sitelerin alt yapıları google için adapte edilmiş durumdaki diğer arama motorları ya yerel bazda ya da daha geride kalıyorlar.

Web Sitesi Ucuz Olur Mu ?

  • Gösterim: 6595

Web sitesi ucuz olur mu ? - evet olur ucuz ne demek bedava bile olur ancak ne kadar katkı sağlar , ne kadar güzel olur bilinmez.

Ucuzluk kavramı göreceli bir durumdur, size göre pahalı olan bir ürün bir başkası için ucuz olabilir. Web sitesi için ucuz olması demek için üstünde duracağımız noktaları farklı olmalı ve normal bir ürün için ucuzluk ile kıyaslanmamalı.

Google Seo Yapısındaki Değişiklikler

  • Gösterim: 7545

Bildiğiniz üzere SEO, İngilizce “Search Engine Optimization” kelimesinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Türkçe karşılığı, “Arama Motoru Optimizasyonu” ve “Arama Motoru Eniyilemesi” olarak geçiyor.

Arama motorlarında bulunabilirliğinizi artırmak için doğru yapılandırmalara ihtiyacınız vardır. Doğru yapılandırma konusunda Google artık daha çok ayrıntılara bakarak yapılandırma için gerekli olan önemi bir kat daha artırmış bulunuyor.

E-BÜLTEN KAYIT

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bilişim26
Üniversite Evleri Odunpazarı Eskişehir
(555 ) 389 68 94 / 
E-posta: iletisim{at}bilisim26.com
web Site: www.bilisim26.com
Osman K. Eskişehir Odunpazarı Web Tasarım - Armut.com
Haritaya Bak

Hidroes

Google reklamları ile firmamızın bilinirliliğini artırmış olmak güzeldi...

Viessmann Yetkili Teknik Servis

İsteklerimize göre bir sitemizin olmasını sağladığı için Bilişim26 ya teşekkür ederiz.

Yukarı Çık