YILLAR İLE BİLİŞİM26

Perşembe, Haziran 20, 2024

Tarihçe

Bilişim26 , Eskişehir'de web tasarım , grafik tasarım , kurumsal kimlik , google reklamları , arama motoru optimizasyonu konusunda projeler üzerine çalışmaktadır.

2000

Bilişim26 Nasıl Doğdu

Bilgisayar Destekli Tasarım konularında eğitim görerek başlayan bir süreç ile Bilişim26 Web Ekibi hizmetlerine başlamış oldu.

2004

Bilgi İşlem Departmanı

Eğitim sürecinden sonraki yıllarda Eskişehir de bulunan firmalardan bazılarında Bilgi İşlem Departman Sorumlulukları ile deneyimlerimizi artırmış , profesyonel anlamda projelendirme ve proje yürütme işlemlerinde çalışmalar içerisinde bulunduk.

2007

Bilişim26 ya Doğru

Sektörel çalışmalarımızın nihayetinde bilişim sektöründeki gelişmeleri takiben Bilişim26.com Web Tasarım Ekibi olarak yayın hayatımızın başlangıcı olması gerektiği ve Bilişim sektöründe elde ettiğimiz tecrübelerimizi firmaların bilişim departmanı çalışmalarına aktarmamız gerektiğine karar vererek Ekibimizi kurduk.

Şimdilerde

Eskişehir Web Tasarım Merkezi

Eskişehir de yayın hayatımıza başladıktan sonra tüm Türkiye'ye internet üzerinden hizmet vererek web tasarım ,kurumsal kimlik , broşür ve kartvizt projeleri , logo tasarımı , google reklamları , seo çalışmaları yapmaktayız.

E-BÜLTEN KAYIT

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bilişim26
Üniversite Evleri Odunpazarı Eskişehir
(555 ) 389 68 94 / 
E-posta: iletisim{at}bilisim26.com
web Site: www.bilisim26.com
Osman K. Eskişehir Odunpazarı Web Tasarım - Armut.com
Haritaya Bak

Hidroes

Google reklamları ile firmamızın bilinirliliğini artırmış olmak güzeldi...

Viessmann Yetkili Teknik Servis

İsteklerimize göre bir sitemizin olmasını sağladığı için Bilişim26 ya teşekkür ederiz.

Yukarı Çık