BLOG - MAKALELER

Web Sitenize Profesyonel Destek Almanın Önemi

  • Gösterim: 7582

Web siteniz için profesyonel destek almanızın önemi hakkında bir kaç kelime yazmak istesek sanırım bir belki iki hatta belki üç ciltlik bir serüven yazabiliriz... Elbette bir anda neden bu kadar fazla abartılı sayılar ile web sitesi işini büyütüyorsun ki diyenler de olacaktır.
Web sitesinde olmasını istediklerinizi doğru yorumlamak ve sahaya iyi yansıtmak ancak bir bilen ile olacaktır. Bir bilen olmadığında her yapacağınız işlem boşuna olma ihtimalleri ile dolar.

 

İŞLETMENİZE MÜDÜR ALIYORSANIZ !

Nasıl ki bir işletmeye MÜDÜR alıyorsanız ya da Şef , gece amiri , vardiya amiri gibi yöneticiler tayin ediyorsanız web siteniz için de bir seo uzmanı ya da işini bilen bir web master ile çalışmanız sizi ve yatırım yaptığınız paranızı koruyacaktır.

Web sitesi yaptırmaya karar verdiğiniz andan itibaren bu konuda nasıl bir yönetim sergileceyinizi de belirlemeniz sizin için en önemli adım olacaktır. Mesela ufak bir örnek ile göstermek gerekirse ;

normal bir internet kullanıcı ile webmaster arasındaki farkı ortaya koymak adına sitemiz bir firma tanıtım sitesi olsun , konusu (temizlik sektörü ) hizmet olan bir firmaya ait site ile ilgili yapılmış bir site üzerinde firmanın hizmetlerini anlatan menü başlığı ile ilgili yapılandırmayı ele alalım...( Örnek: Firmamız Eskişehir'de bulunan ES26 Adında olsun)

Normal internet kullanıcısı ;
www.es26.com/hizmetlerimiz

Webmaster ;
www.es26.com/eskisehir-temizlik-hizmetleri-es26

 

Yukarıdaki örnek basit bir örnek olarak sunulmuş ancak ne kadar farklı olduğuna geldiğimiz de ise bir çok yönü olan örneklerdir. Normal internet kullanıcısının dikkate almadığı şeylerin hepsi profesyonel web site tasarımcısı olan webmaster olan için çok önemli hale gelmekte. Bölgesel bir hizmeti satabilmek adına o bölgeyi tanımlamak ve firmayı ilişkilendirmek için sadece adres çubuğundaki ufak fark ile büyük kazanımlar sağlayacaktır.

Eskişehir bir bölge olarak tanımlanmış ve firmanın sektörü de temizlik olarak atanmış olan örnek ile Google, Bing, Yandex vb arama motorlarında yapılan aramaları web sitemize yönlendirecek adres oluşturmak 7/24 açık olan firmanızın web sitesine mutlak suretle müşteri adaylarınızı çekecektir.

 

Unutmayın doğru atılan adımlar ile hedefinize ulaşmanız mümkün olacaktır. Adımlarınızın büyüklüğü ya da şeklinden ziyade doğru atılması önemlidir. Web sitenizi yaptırırken ve yönetirken mutlaka doğru desteği almanız verdiğiniz ücretlerin karşılığını almanızı sağlayacak gizli formüldür.

 

Yorum bırakın

0
Kurallar.

Yorumlar

  • Hiç yorum yok

E-BÜLTEN KAYIT

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bilişim26
Üniversite Evleri Odunpazarı Eskişehir
(555 ) 389 68 94 / 
E-posta: iletisim{at}bilisim26.com
web Site: www.bilisim26.com
Osman K. Eskişehir Odunpazarı Web Tasarım - Armut.com
Haritaya Bak

Hidroes

Google reklamları ile firmamızın bilinirliliğini artırmış olmak güzeldi...

Viessmann Yetkili Teknik Servis

İsteklerimize göre bir sitemizin olmasını sağladığı için Bilişim26 ya teşekkür ederiz.

Yukarı Çık